Vedoucí finančního oddělení

Do našeho finančního oddělení hledáme zkušeného kolegu nebo kolegyni s chutí řídit menší tým účetních a celkově zastřešit vedení kompletního účetnictví společnosti včetně daňové agendy a auditů.

Náplň práce:

  • Dodržování a optimalizace procesů a řízení činností v rámci finančního úseku, metodické řízení finanční agendy s cílem maximální efektivnosti a správnosti všech prováděných činností v oddělení.
  • Úzká spolupráce s managementem společnosti, oddělením controllingu a ostatními odděleními společnosti.
  • Treasury a cash flow management společnosti.
  • Tvorba a kontrola dodržování vnitřních účetních předpisů v souladu s platnou legislativou.
  • Spolupráce s auditory, příprava a shromažďování podkladů pro audit.
  • Komunikace s dalšími externími subjekty (banky, pojišťovny, příprava podkladů pro bankovní záruky, dokumentární akreditivy …).
  • Vedení přípravy měsíčních závěrek, reportů a statistik.
  • Zpracování a garance správnosti přiznání k DPH, silniční daně, včetně všech daní dle platné legislativy.
  • Zodpovědnost za archivaci a evidenci majetku.
  • Zodpovědnost za koordinaci a řízení pravidelné inventarizace, stanovení plánu inventur a závěrečné vyhodnocení.
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci oddělení.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru, minimálně 5letou praxi v účetnictví nejlépe výrobní společnosti.
  • Zkušenosti s vedením týmu.
  • Znalost příslušné legislativy, principy hospodaření firmy, daňové a účetní standardy.
  • Pokročilá znalost IT nástrojů (Excel, Word a další produkty MS Office).
  • Uvítáme znalost IS SAP.
  • Organizační schopnosti, pečlivost, systematičnost a přesnost.
  • Asertivní přístup, schopnost analyzovat postupy/procesy a definovat možná zlepšení, schopnost efektivně komunikovat napříč odděleními společnosti.
  • Podmínkou je středně pokročilá znalost anglického jazyka.
  • Základní orientace v komerčním právu (smluvně-závazkové vztahy obchodní společnosti).

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu, Home office.
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 1200 Kč/měsíc.
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny "Sick day"
  • Pluxee (Cafeterii Sodexo),
  • Zdravotní program - lékař na telefonu, školení a jazykové kurzy, dotované stravování v závodní jídelně.
  • Další benefity jako hrazené dny volna navíc při osobních/rodinných událostech, odměny při životním jubileu atd.

Místo výkonu:

Pošlete nám životopis

Kontakty

Andrea Svěcená

Personální oddělení

T  +420 377 177 710
M +420 724 500 602