Personalista/ka

Chceš být součástí našeho týmu a přispět k rozvoji naší společnosti?

Hledáme talentovaného a proaktivního personalistu/ku s vášní pro HR a zkušenostmi v oblasti náboru, správy personálních dat a HR marketingu. Pokud jsi samostatný/á, komunikativní a máš rád/a práci s lidmi, neváhej se přihlásit!

Náplň práce:

  • Správa sociálních sítí a pracovní inzerce: Budeš zodpovědný/á za vytváření atraktivního obsahu na našich firemních sociálních sítích a za efektivní správu pracovních inzerátů.
  • Předvýběr kandidátů: Budeš provádět první kontakt s uchazeči, hodnotit jejich profily a vybírat vhodné kandidáty na pohovory.
  • Vedení osobních složek a správa dat: Budeš pečlivě spravovat veškeré personální dokumenty a zajišťovat aktuálnost dat v našem HR systému.
  • HR marketing: Budeš se podílet na tvorbě Employer branding strategie a aktivně přispívat k budování pozitivního obrazu naší společnosti jako zaměstnavatele.
  • Spolupráce se školami a péče o žáky: Budeš kontaktní osobou pro školy a budeš zajišťovat hladký průběh praxí a učňovského výcviku.
  • Administrativa personálního oddělení: Budeš se podílet na dalších administrativních úkolech spojených s personální agendou.
  • Spolupráce se mzdovou účetní: Budeš pomáhat s přípravou podkladů pro výpočet mezd a podílet se na mzdové administrativě.

Co požadujeme:

  • Minimálně 2 roky praxe na pozici personalisty ve výrobní společnosti nebo personální agentuře
  • Samostatnost, proaktivita a vysoké pracovní nasazení
  • Výborné komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Znalost zákoníku práce
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Základní znalost práce s počítačem a HR systémy
  • Orientace na cíle a schopnost pracovat pod tlakem

Co nabízíme?

  • Nástup v lednu 2025
  • Pružnou pracovní dobu, Home office, možný zkrácený pracovní úvazek
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 1200 Kč/měsíc.
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny "Sick day"
  • Pluxee (Cafeterii Sodexo),
  • Zdravotní program - lékař na telefonu, školení a jazykové kurzy, dotované stravování v závodní jídelně.
  • Další benefity jako hrazené dny volna navíc při osobních/rodinných událostech, odměny při životním jubileu atd.

Místo výkonu:

Pošlete nám životopis

Kontakty

Andrea Svěcená

Personální oddělení

T  +420 377 177 710
M +420 724 500 602